Thursday, March 15, 2012

Welcome!

Kim jestem i co tutaj robię?
Mam na imię Angelika, ale przez znajomych jestem różnie nazywana: niektórzy nazywają mnie po prostu Angela, inni Ika, a zdarza się, że nawet Pikusia czy Angielka ;) Mam 18 lat i mieszkam w niewielkiej miejscowości na południu Polski. Mimo to nie mam korzeni góralskich.
Już tysiąc razy zaczynałam pisać różne blogi, ale ze względu na mój melancholijny charakter po krótkim czasie- zazwyczaj gdy coś nie szło po mojej myśli- zostawiałam to. Mam nadzieję, że tym razem się uda! Trzymajcie kciuki!
Jaka jestem?
Podobno moją dominującą cechą jest to, że nie mam żadnej dominującej cechy ;)
Z tego względu nie mam jednego konkretnego zainteresowania- ciekawi mnie wszystko! Bardzo lubię rysować, czytać książki (Nie tylko romanse, ale zwłaszcza horrory, psychologiczne i inne. Od zawsze marzyłam o napisaniu własnej!), uczęszczać na zajęcia z historii sztuki (które są mega ciekawe), robić paznokcie (ale nienawidzę kiczu), gotować, modę i wiele, wiele innych.
Czym się zajmuje i jakie są moje plany na przyszłość?
Obecnie uczę się w liceum ogólnokształcącym w moim mieście i jestem w klasie maturalnej. Mimo iż jestem w klasie matematyczno-geograficznej nie chce wiązać swojej przyszłości bezpośrednio ani z matematyką, ani z geografią. Mam nadzieję, że uda mi się i dostanę się na studia architektoniczne, lub coś w tym stylu. Jednak po ukończeniu szkoły zamierzam zrobić sobie rok przerwy i wyprowadzić się z Polski na ten czas. Gdzie? Jeżeli w ogóle się uda, to chcę wam zrobić niespodziankę :)

2 comments:

  1. You are so sweet! Would you like to follow each others blog on GFC? XoXo

    FashionSpot.ro

    ReplyDelete